Uitslagen

Toernooi Ooigem - 06/10/2018

NaamPlaats
Samuel Hinoul3e plaats
Dave Vermoortele3e plaats

Toernooi Ooigem - 22/10/2016

NaamPlaats
Dave Vermoortele2e plaats
Jonas Busshop3e plaats

Toernooi Bredene - 11/09/2016

NaamPlaats
Niels Dejonckheere2e plaats
Luna Bostyn3e plaats

Toernooi Moorsele - 09/04/2016

NaamPlaats
Samuel Hinoul3e plaats
Thibeau Devlieghe5e plaats

Toernooi Lendelede - 17/01/2016

NaamPlaats
Samuel Hinoul1e plaats
Luna Bostyn3e plaats
Thibeau Devlieghe?e plaats

Toernooi Ooiegem - 24/10/2015

NaamPlaats
Dave Vermoortele1e plaats
Yassine Zaitouni3e plaats
Thibeau Devlieghe5e plaats

Toernooi Bredene - 13/09/2015

NaamPlaats
Thibeau Devlieghe3e plaats
Yassine Zaitouni3e plaats
Samuel Hinoul3e plaats

Toernooi Moorsele - 19/04/2015

NaamPlaats
Luna Bostyn3e plaats
Thibeau Devlieghe?
Axel Stepman?
Dave Vermoortele3e plaats
Samuel Hinoul3e plaats

Provinciaal Kampioenschap Ieper - 25/01/2015

NaamPlaats
Lisa Osaer3e plaats
Yana Vantorre3e plaats

Lendelede - 18/01/2015

NaamPlaats
Flor Cattoor2e plaats (cat. -55)
Samuel Hinoul2e plaats
Flor Cattoor3e plaats
Thibeau Devlieghe4e plaats

Toernooi Ooigem- 08/11/2014

NaamPlaats
Lisa Osaer2e plaats
Dave Vermoortele3e plaats
Luna Bostyn3e plaats

Toernooi Bredene - 14/09/2014

NaamPlaats
Lisa Osaer1e plaats
Samuel Hinoul3e plaats

Toernooi Olympia 2013

NaamPlaats
Thibeau Devlieghe1e plaats
Lisa Osaer2e plaats
Yana Vantorre4e plaats

Toernooi Ardooie - 08/12/2013

NaamPlaats
Thibeau Devlieghe1e plaats
Lisa Osaer2e plaats
Yana Vantorre3e plaats

Toernooi Bredene - 08/09/2013

NaamPlaats
Flor Cattoor3e plaats
Lisa Osaer1e plaats

Toernooi Eernegem - 20/04/2013

NaamPlaats
Lisa Osaer2e plaats
Yana Vantorre2e plaats
Thibeau Devlieghe4e plaats

Toernooi Lendelede - 13/01/2013

NaamPlaats
Thibeau Devlieghe1e plaats
Lisa Osaer2e plaats
Yana Vantorre4e plaats
Flor Cattoor2e plaats

Toernooi Lichtervelde - 02/12/2012

NaamPlaats
Yana Vantorre1e plaats
Lisa Osaer1e plaats
Thibeau Devlieghe3e plaats

Toernooi Bredene - 09/10/2012

NaamPlaats
Alex Deschepper3e plaats

Jeugdtoernooi Lendelede - 12/11/2011

NaamPlaats
Lisa Osaer1e plaats
Yana Vantorre3e plaats
Thibeau Devlieghe3e plaats
Flor Cattoor3e plaats

Jeugdtoernooi Olympia Brugge - 16/10/2011

NaamPlaats
Lisa Osaer1e plaats
Yana Vantorre3e plaats
Thibeau Devlieghe4e plaats
Flor Cattoor2e plaats
Ruben Bouillion2e plaats

Toernooi Eernegem - 06/04/2009

NaamPlaats
Niels Dejonckheere3e plaats
Arno Louagie3e plaats
Dylan Vanherweghe1e plaats
Flor Cattoor2e plaats
Ruben Bouillion2e plaats
Bert Dierickx4e plaats
Alex Deschepper4e plaats
Evy Bonte4e plaats
Wolf D'anvers4e plaats

Toernooi Otegem - 01/04/2009

NaamPlaats
Arno Louagie3e plaats
Dylan Vanherweghe2e plaats
Mitch Moreeuw3e plaats
Jill Vanlandewyck4e plaats
Alex Deschepper2e plaats

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.